Hakkımızda

1985 yılında İstanbul’da kurulan firmamız elektrik işlerinde özellikle tesisat,talep,plan,proje,tamir, bakım,onarım ve yenileme çalışmalarına 30 yıllık deneyim ve işinde profesyonelleşmiş ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Misyon ve Hedeflerimiz

- En kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunarak müşterilerimize menfaat ve memnuniyet sağlamak.
- Üstlendiğimiz bütün projeleri mevzuat ve prosedürlere uygun biçimde teslim ederek müşterilerimize hiçbir konuda mağduriyet yaşatmamak.
- Yaptığımız işlerin garantisini vermek ve her zaman arkasında durmak.
- Müşterilerimizin isteklerini kendi fikirlerimizle harmanlayarak kullanışlı, prosedürlere uygun ve kaliteli işler çıkarmak.
- Anahtar teslim projeler ve A’dan Z’ye bütün süreçte ilgilenerek müşterimize en az uğraşla en çok memnuniyeti sunmak.
- Deneyimli mühendis, işinde profesyonelleşmiş ustalar ve kaliteli işçilikle müşterilerimizin her zaman güvenle hizmet alabileceği marka olmak.

Biliyoruz ki başarı; yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun kalan müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.